DSCI0398 Custom  DSCI0039 Custom

2012-2013 ÖĞRETİM YILI

MATEMATİK OLİMPİYAT TAKIMIMIZ

DANIŞMAN ÖĞRETMEN: MURAT ERCİYAS 

2012-2013 ÖĞRETİM YILI

FİZİK OLİMPİYAT TAKIMIMIZ

DANIŞMAN ÖĞRETMEN: İBRAHİM ÇELİK 

 
                                                                                  

  

Action Grasshopper   

2012–2013 ÖĞRETİM YILI İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ

TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU
21. ULUSAL BİLİM OLİMPİYATLARI
SINAVINA KATILACAK ÖĞRENCİLERİMİZ

Adı ve Soyadı

Tercih Branşı

Kurumu

İli

Başvuru Türü

Danışman Öğretmen

 Sude SEZER

Matematik

 İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları 

Murat ERCİYAS 

 Deniz Can AYDOĞAN

Matematik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli 

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Murat ERCİYAS 

 Berat CAN

Matematik

İzmit Körfez Fen Lisesi 

Kocaeli

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Murat ERCİYAS 

 Elif Ayça ERDEMİL

Matematik

 İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Murat ERCİYAS 

 Ecem PEKTAŞLI

Matematik

 İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21 Ulusal Bilim Olimpiyatları 

Murat ERCİYAS 

 Serhat RAKICI

Matematik

 İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

 21 Ulusal Bilim Olimpiyatları 

Murat ERCİYAS

 

 

 

 

 

 

 ÖMER ALPAY

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

İbrahim ÇELİK

 ATAKAN ŞAHİNER

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

İbrahim ÇELİK

 MİNE KAZAR

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

İbrahim ÇELİK

 YUSUF AKSEL

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

İbrahim ÇELİK

 SEFA SİNAN AY

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

İbrahim ÇELİK

 SEFA TEBER

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları 

İbrahim ÇELİK 

 Ahmet ÇAY

Fizik

İzmit Körfez Fen Lisesi 

Kocaeli

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları  

İbrahim ÇELİK 

 

 

 

 

 

EGE EMİRHAN ERSON

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21 Ulusal Bilim Olimpiyatları

 Özlem DELİBAŞ

EZGİ BERFİN ALUR

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

YAĞMUR ECEM AKDEMİR

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

GAMZE KÖKSALAR

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

GÖKBERK ELMAS

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

MUHAMMET FATİH ESEN

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

YUSUF SİNAN YILDIRIM

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21 Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

KADİR TEZCAN

Kimya

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Özlem DELİBAŞ

 

 

 

 

 

 

ECE DEMİRKIRAN

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK

SELEN ATALAY

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK

SEVDE ATEŞ

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK

ŞULE YILDIRIM

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK 

BUŞRA GÜNDÜZ

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

 Doğan AYIK

  AYŞE CANDAN

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK

ECE MUŞRAT

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK

EGESU ÖZSOY

Biyoloji

İzmit Körfez Fen Lisesi

Kocaeli  

21. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Doğan AYIK

 

Ziyaretçi Sayacı

1667783
BugünBugün338
Dün Dün 748
Bu Hafta Bu Hafta 1821
Bu Ay Bu Ay 11654
Toplam Toplam 1667783

Site İçi Arama

aloeokulbimer istatistikbilgiEdinmevbsedevlet copy