10kasim Custom

Kocaeli Fen Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri olarak, kahraman milletimizin büyük önderi ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü, sonsuzluğa uğurlanışının 80. yıldönümünde saygıyla andık.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni, okulumuz bahçesinde yapılan saygı duruşu, İstiklal Marşı’mızın söylenmesi ve bayrağımızın yarıya indirilmesi ile başladı. Tören daha sonra okulumuz konferans salonunda devam etti.

Anma töreninde; Atatürk’ün hayatı, yaşam felsefesi, Türk milleti için ortaya koyduğu mücadele; Ata’mızla ilgili sunular, şiirler ve türküler  görevli öğretmen ve öğrencilerimizin hazırladığı törenle sunuldu.

Atatürk’ün ölümünün 80. yıldönümü münasebetiyle okulumuzun giriş katında bir de “Atatürk” konulu kitap ve fotoğraf sergisi açıldı. 5 Kasım 2018  Pazartesi günü açılan sergideki kitap ve fotoğraflarda; Atatürk’e, Cumhuriyet’e, Millî Mücadele’ye, gazi ve şehitlerimize duyulan sevgi dile getirildi.

Mustafa Kemal Atatürk’ ün 1938’de bir 10 Kasım sabahı sona eren maddi hayatı, şimdi yüreklerimizde ve beyinlerimizde birer Mustafa Kemal ideali olarak yaşamaktadır.

Bizlere Cumhuriyeti’mizi armağan eden, eşsiz bir komutan ve dahi bir önder olan Ata’mızı saygı, özlem ve gururla anıyoruz.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı’nda emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz…

 

ANMA PROGRAMIMIZDAN KARELER

10kasim2 Custom

10kasim3 Custom

333 copy

IMG 3773 Custom

IMG 3782 CustomIMG 3767 Custom

 

ANMA PROGRAMIMIZDAN KARELER (UZUN İNCE BİR

YOLDAYIM)                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Sayacı

1819636
BugünBugün109
Dün Dün 737
Bu Hafta Bu Hafta 3746
Bu Ay Bu Ay 18853
Toplam Toplam 1819636

Site İçi Arama

aloeokulbimer istatistikbilgiEdinmevbsedevlet copy