KOCAELİ FEN LİSESİ

2018-2019 ÖĞRETİM YILI

VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ ÇİZELGESİ     

Sıra Öğretmenin Adı Branşı Dersine Girdiği Sınıflar Görüşme Günü Görüşme Saati

1

 MESUT TEKİN

 MÜDÜR

9A,9B

 TÜM GÜNLER

 09:00-16:00

 2

 YILMAZ AKGÜN

 MD.BAŞYRD.

9C,9D

 TÜM GÜNLER

 09:00-16:00

 3

 NECLA AYDIN

 MD.YRD.

11C

 TÜM GÜNLER

 09:00-16:00

4

SİNAN MERAL

MD.YRD.

11D

TÜM GÜNLER

 09:00-16:00

 5

 FERHAT TUNAKAN

 MATEMATİK

9B,10B,12C

 PAZARTESİ

 10:10-10:50

 6

 MERAL KOLAY

 MATEMATİK

10A,11D,12D

 CUMA

 10:10-10:50

 7

 ERCAN BİLGİLİ

 MATEMATİK

9D,10C,12A

 SALI

 10:10-10:50

 8

 MEHMET KOÇ

 MATEMATİK

9A,11A,12B,12B

 PERŞEMBE

 10:10-10:50

 9

 DEVRİM B. BAKAL

 MATEMATİK

9C,10D,11B,11C

 PERŞEMBE

 09:20-10:00

 10

 HASAN ÇELİK

 FİZİK

9A,10B,10C,11B,11C

 PERŞEMBE

 09:20-10:00

11

 AHMET SAYIN

 FİZİK

9D,9C,10A,10D,11A

 PAZARTESİ

 09:20-10:00

12

 SELDA ELMAS

 FİZİK

9B,12A,12B,12C,12D

 PERŞEMBE

 10:10-10:50

13

 ERSAN KINALI

 KİMYA

9A,10A,11C,2A,12C

 PAZARTESİ

 11:50-12:30

14

 CAVİT ARSLAN

 KİMYA

9B,9D,10C,11A,11B

 SALI

 09:20-10:00

15

 M.SALİH KARACAKAYA

 KİMYA

9C,10B,10D,11D,12B,12D

 ÇARŞAMBA

 10:10-10:50

16

 ŞADİYE ÖZTÜRK

 BİYOLOJİ

9D,10B,11A,11B,12A

ÇARŞAMBA

 14:20-15:00

17

 BELGİN KINALI

 BİYOLOJİ

9B,9C,10C,10D,11D,12B

 CUMA

 14:20-15:00

18

 ÖZDEN AKTAŞ

 BİYOLOJİ

10A,11C,12C,12D

 SALI

10:10-10:50

19

 MEHMET BAYRAK

 EDBİYAT

9C,10C,10D,11A,12B,12B

 PERŞEMBE

 10:10-10:50

20

 TURGAY ÇİMEN

 EDEBİYAT

9A,9B,10A,11B,12A

 PAZARTESİ

 10:10-10:50

21

 ERGÜN ÇELİK

EDEBİYAT

9D,10B,11D,12C,12C,12D

 PERŞEMBE

09:20-10:00

22

 PINAR BEKAR

 İNGİLİZCE

9A,9D,10B,10C,11C,11D

 ÇARŞAMBA

 10:10-10:50

23

 HÜSEYİN NERGİZ

 İNGİLİZCE

9B,9C,10A,10D,11A,11B

 SALI

 10:10-10:50

24

 TUNCAY FİLİZ

 İNGİLİZCE

12. SINIFLAR

 SALI

 09:20-10:00

25

 NURAL SAVCI

 TARİH

9,10,11, 12. SINIFLAR

 PAZARTESİ

 09:20-10:00

26

 ERSOY SERVANOĞLU

 COĞRAFYA

9,10,12.SINIFLAR

 ÇARŞAMBA

 13:30-14:10

27

 RÜVEYDA AKPINAR

 GÖR. SAN.

9 VE 10.SINIFLAR

PAZARTESİ

 11:50-12:30

28

 BÜLENT DAĞHAN

 ALMANCA

9,10,11,12.SINIFLAR

PAZARTESİ

 10:50-11:00

29

 ZEYNEP YALNIZ

 DİN K.A.B.

9,10,11,12.SINIFLAR

 PAZARTESİ

 14:20-15:00

30

 ŞENAY ŞAHİN

 FELSESFE

10,11,12. SINIFLAR

 SALI

 11:00-11:40

31

 HÜSEYİN AKÇAY

BEDEN EĞT.

9,10,11,12.SINIFLAR

 ÇARŞAMBA

 10:10-10:50

32

 İRFAN KAYA

BİLİŞİM TK.

 9,10. SINIFLAR

PAZARTESİ

 11:50-12:30

33

 HİLAL SEZEN AÇAN

MÜZİK

9,10.SINIFLAR

PAZARTESİ

 11:50-12:30

34

 MEHMET ASLAN

REHBERLİK

9,10,11,12.SINIFLAR

 TÜM GÜNLER

 09:00-15:00

 

Ziyaretçi Sayacı

1667779
BugünBugün334
Dün Dün 748
Bu Hafta Bu Hafta 1817
Bu Ay Bu Ay 11650
Toplam Toplam 1667779

Site İçi Arama

aloeokulbimer istatistikbilgiEdinmevbsedevlet copy